MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Umbrella stand 12498396
nr 1249 8396
UMBRELLA STAND
brass. Height: 70, wear, damages.
mässing. Höjd: 70
Condition: slitage, skador
1000
SEK 500
Monday April 22 2019
at 20:46:13
22/4 19:37:22
Mässing